DGS 2019

Registrácia

Online registrácia je ukončená.

Zoznam registrovaných (779/824)

Meno súťažiaceho sa zobrazí v zozname až po potvrdení platby (max.2 dni)

ID Priezvisko Meno Trať Tím Dátum
795 Nagy Patrik 3 km Nagy 02.05.2019
794 Fitos Krisztián 3 km 24.05.2019
793 Bagitová Monika 3 km 24.05.2019
791 Dobrá Jenifer 3 km 24.05.2019
789 Szánthó Vojtech 14 km 21.05.2019
787 Vivien Nagyova 3 km 20.05.2019
786 DRÁFI KAROL 7 km AC-NZ 20.05.2019
785 Illèšovà Anita 3 km 18.05.2019
784 Kulich Eszter 3 km ŠKC Kolárovo 18.05.2019
783 Kovács Annamária 7 km 18.05.2019
782 Kovács Krisztina 3 km 13.05.2019
781 Bognárová Gabriela 3 km 13.05.2019
780 Uhrin Dóra 3 km 10.05.2019
779 Tokàr Peter 3 km 07.05.2019
778 Radovics Jàzmin 3 km 07.05.2019
777 Mátis István 7 km Nagymegyeri Futóklubb 05.05.2019
776 Mészáros Kinga 3 km 19.04.2019
775 Hezká Zdenka 3 km Atletický oddiel Šaľa 18.04.2019
774 Hoangova Nikoleta 3 km #CAPOEIRISTA 18.04.2019
773 Mézesová Sofia 3 km #CAPOEIRISTA 18.04.2019
772 Both Enikő 3 km 18.04.2019
771 Leckési Dániel 3 km 18.04.2019
770 Pogrányiová Jennifer 3 km 18.04.2019
769 Gyurusiová Jana 3 km 24.05.2019
768 Patassz Gábor 7 km 01.05.2019
767 Csicso Robert 3 km 21.05.2019
766 Karácsony Tamás 14 km 24.05.2019
765 Varg Nikoleta 3 km 24.05.2019
763 Karácsony Győző 14 km 24.05.2019
762 Szabo Annamaria 7 km Fantozzi team 18.05.2019
760 Tóth Enikő 7 km 01.05.2019
759 Balogh Szabolcs 7 km 24.05.2019
758 Vörös Júlia 7 km 24.05.2019
757 Vida István 7 km 24.04.2019
756 Mahor Márk Mihály 3 km 24.04.2019
755 Mahorová Katarína 3 km 24.04.2019
754 Farkas Anikó 7 km TopRun Topoľníky-Nyárasd 17.05.2019
753 Pappova Klaudia 7 km 02.05.2019
752 Fördős Tamás 3 km 21.05.2019
751 Fördős Bálint 3 km 21.05.2019
750 Fördős Máté 3 km 21.05.2019
749 Slezak Timea 3 km DentaLife 21.05.2019
748 Radványi László 14 km 09.04.2019
747 Hamran Matej 7 km 20.05.2019
746 Trulik Jan 7 km Trulik Racing Garage 11.05.2019
745 Boráros Gábor 7 km DGS Nagykövet 24.05.2019
744 Bárány Attila 3 km DGS Nagykövet 24.05.2019
742 Dobi Marcela 3 km 24.05.2019
741 Nagy Katalin 3 km 24.05.2019
739 Nagy Áron 3 km 24.05.2019
738 Péter Uhrin 3 km 18.04.2019
736 Joba Viktor 3 km 15.05.2019
735 Vargova Csilla 3 km A hordozás öröme 21.05.2019
734 Varga Emese 3 km A HORDOZAS OROME 14.05.2019
733 Gacsalová Marta 3 km 20.05.2019
732 Kralik Gabriel 3 km 20.05.2019
731 Gálik Ján 7 km Húrky Zm 16.05.2019
730 Bucsek Tamás 3 km Kard Rendje Komárom 21.05.2019
729 Borka Zsanett 3 km 17.05.2019
728 Molnárová Karin 3 km 06.05.2019
727 Beke Ádám 3 km 21.05.2019
726 Lökiová Zita 3 km 23.05.2019
725 Keszeli Róbert 7 km JUDO KLUB KOlÁROVO/GÚTA 23.05.2019
723 Vajkai Karcsi 7 km 21.05.2019
722 Žibrita Natália 3 km Škc Kolárovo 07.05.2019
721 Takacs Norbert 7 km 03.05.2019
720 Podymak Peter 7 km STG Dolné Saliby 18.05.2019
719 Podymaková Petra 7 km STG Dolné Saliby 18.05.2019
718 Kalmár Annabella 7 km 18.04.2019
717 Kalmár László 3 km 19.05.2019
716 Mészáros Tímea 3 km Handball Kids 20.05.2019
715 Mészáros Mihály 3 km Handball Kids 20.05.2019
714 Jančišin Dominik 3 km Fit-World 28.04.2019
713 Jančišin Brigitta 3 km 26.04.2019
712 Fazekaš Gabriel 3 km 21.05.2019
711 Mészáros Tímea 7 km Villa Camarum 01.05.2019
710 Rákócza Dóra 3 km ŠKC Kolárovo 07.05.2019
709 Petőczné Krétay Edit 7 km 01.05.2019
708 mihalovičová erika 7 km DentaLife 21.05.2019
707 Banský Judit 14 km 15.05.2019
706 Banský Máté 7 km 15.05.2019
705 Boráros Rita 3 km 21.05.2019
704 Simonicsová Ulrika 3 km Nesvady 20.05.2019
703 Haris Marian 7 km Nesvady 12.04.2019
702 Simonicsová Eva 7 km Nesvady 12.04.2019
701 Výberčí Roman 3 km ONYX 21.05.2019
700 Skačan Stano 3 km ONYX 21.05.2019
699 Németh Gabriel 3 km ONYX 21.05.2019
698 Karsay Ladislav 3 km ONYX 21.05.2019
697 Tóth Jozef 3 km ONYX 21.05.2019
696 Pásztor Ladislav 3 km ONYX 21.05.2019
695 Domján Tomi 3 km ONYX 21.05.2019
694 Majtényi Marek 3 km ONYX 21.05.2019
693 Tóth Alfonz 3 km ONYX 21.05.2019
692 Pásztorová Veronika 3 km ONYX 21.05.2019
691 Pásztor Erik 3 km ONYX 20.05.2019
690 Tóth "Prior" Tibor 3 km Gúta 23.05.2019
689 Szárazová Silvia 7 km 12.05.2019
687 Zabrazna Adela 7 km PS 21.05.2019
686 Truban Michal 7 km PS 21.05.2019
685 Ľudovíta Chmelárová 7 km APPA 23.05.2019
684 Böjtös Petra 3 km Furbify 21.05.2019
683 Árgyusi Fanni 3 km Furbify 21.05.2019
682 Majerčik Denis 7 km Kroschu 22.05.2019
681 Száraz Štefan 7 km Kroschu 22.05.2019
680 Szénási Szabolcs 7 km Kroschu 22.05.2019
679 Hajabács Zoltán 7 km Kroschu 22.05.2019
678 Czafrangó Szabolcs 7 km Kroschu 22.05.2019
677 Hájas Olivér 7 km Kroschu 22.05.2019
676 Szabó Zsolt 7 km Kroschu 22.05.2019
675 Vajda Zsolt 7 km Kroschu 22.05.2019
674 Rebroš Stanislav 14 km Kroschu 22.05.2019
673 Kelemen Tibor 7 km Kroschu 22.05.2019
672 Švihla Vladimír 7 km Kroschu 22.05.2019
671 Červenák Egon 7 km Kroschu 22.05.2019
670 Petrovský Norbert 7 km Kroschu 22.05.2019
669 Kondé Zsolt 14 km Kroschu 22.05.2019
668 Benko Erik 7 km Kroschu 22.05.2019
667 Kerdo Igor 7 km Kroschu 22.05.2019
666 Madarász Kristóf 3 km Kroschu 22.05.2019
665 Tóth Ákos 7 km Kroschu 22.05.2019
664 Cseh Kristian 7 km Kroschu 22.05.2019
663 Töltésy Gabriel 7 km Kroschu 22.05.2019
662 Molnár Beáta 3 km Kroschu 22.05.2019
661 Ešeková Monika 3 km Kroschu 22.05.2019
660 Némethová Eva 3 km Kroschu 22.05.2019
659 Juhászová Petra 3 km Kroschu 22.05.2019
658 Szépe Tamás 3 km Kroschu 22.05.2019
657 Szépe Zsanett 3 km Kroschu 22.05.2019
656 Lancz Marek 3 km Kroschu 22.05.2019
655 Vida Olivér 3 km Kroschu 22.05.2019
654 Jóba Gábor 3 km Kroschu 22.05.2019
653 Szépe Róbert 3 km Kroschu 22.05.2019
652 Polgár Csaba 3 km Kroschu 22.05.2019
651 Hájas Balázs 3 km Kroschu 22.05.2019
650 Kiss Artúr 3 km Kroschu 22.05.2019
649 Hajtman Kristian 3 km Kroschu 22.05.2019
648 Ludas Nikolas 3 km Kroschu 22.05.2019
647 Mészáros František 3 km Kroschu 22.05.2019
646 Kollárová Aneta 7 km Kroschu 22.05.2019
645 Beáta Rigó 7 km Kroschu 22.05.2019
644 Žibritová Sabina 3 km Kroschu 22.05.2019
643 Balogh Zoltán 7 km Kroschu 22.05.2019
642 Tomáš Gőgh 7 km JUDO KLUB KOLÁROVO/GÚTA 23.05.2019
641 Nagy Buchinger Anita 14 km EFC Gabcikovo 25.04.2019
639 Mihalics Attila 3 km 18.05.2019
638 Mihalics Panna Rebeka 3 km Škc Kolárovo 15.05.2019
637 Hubík Bianka 3 km 21.05.2019
636 Dobay Gergely 7 km HVIM 20.05.2019
635 Gyurkovics Tomas 3 km Tomas Bilisic Martial Arts Academy 21.05.2019
634 Krátky Peter 3 km 21.05.2019
633 Bačkádyová Lenka 3 km 21.05.2019
632 Mocskos Mátyás 3 km 21.05.2019
631 Mocskos Mihály 3 km 21.05.2019
630 Mocskos Éva 3 km 21.05.2019
629 Ulbrik Zoltán 3 km Komáromi Lángos Kommandó 21.05.2019
628 Kun Tamás 7 km 21.05.2019
627 Patócsová Viktória 7 km 18.04.2019
626 Pintér Eszter Hanna 3 km 19.05.2019
625 Pintér Tamás 3 km 19.05.2019
624 Pintér Gergő 3 km 19.05.2019
623 Lehotka Zsofia 3 km 21.05.2019
622 Varga Florián 3 km Handboys 21.05.2019
621 Menyhárt Ildikó 3 km 21.05.2019
620 Menyhárt Leonard 3 km 21.05.2019
619 Szabö Áron 3 km Handboys 14.05.2019
618 Gaál Csenge 3 km 21.05.2019
617 Tapolcsányi Zalán 3 km 21.05.2019
616 Rákóczy Richárd 3 km 21.05.2019
615 Rákóczy Ingrid 3 km 21.05.2019
614 Štupická Michaela 3 km NZBK 21.05.2019
613 Štupický Marián 3 km NZBK 21.05.2019
612 István Peter 3 km Noval team 20.05.2019
611 Huska Balint 3 km Noval 20.05.2019
610 Szalma László 3 km Noval 20.05.2019
609 Svec David 3 km Noval 20.05.2019
608 Szalma Attila 3 km Noval 20.05.2019
607 Sivak Stanislav 3 km Noval 20.05.2019
606 Halló Dávid 3 km 21.05.2019
605 Csente Tamás 3 km Furbify 21.05.2019
604 Sáraiová Vanesa 3 km DentaLife 21.05.2019
603 Belánszká Sandra 3 km Komáromi lángos kommandó 21.05.2019
602 Huszár Emma 3 km 21.05.2019
601 Bugár Ildikó 3 km 21.05.2019
600 Elek Zoltán 3 km Komáromi Lángos Kommandó 21.05.2019
599 Mančík Bruno 3 km Cyklistická tour 21.05.2019
598 Mančík Max 3 km 21.05.2019
597 Mančíková Renáta 3 km 21.05.2019
596 Šušoliaková Petra 7 km 30.04.2019
595 Malík Bábi Zsuzsanna 14 km 17.05.2019
594 Petrovicsová Tamara 3 km 21.05.2019
593 Lukácsová Katarína 3 km 21.05.2019
592 Jalsovszki Izsàk Eleonòra 3 km A HORDOZÀS ÖRÖME 20.05.2019
591 Král Nikolas 3 km Tomas Bilishich Martial Arts Academy 21.05.2019
590 Farkasová Silvia 3 km C.K.Piko-bike 24.04.2019
589 Dombóvári Katarina 3 km DentaLife 20.05.2019
588 Bednárik Juraj 7 km Toma pneu 19.05.2019
587 Méhes Orsolya 3 km SK-CONT 21.05.2019
586 Mihalička Robert 3 km SK-CONT 20.05.2019
585 Bögi Karol 3 km SK-CONT 20.05.2019
584 Atkáry Jozef 3 km SK-CONT 20.05.2019
583 Ódor Peter 3 km SK-CONT 20.05.2019
582 Szellár Ladislav 3 km SK-CONT 20.05.2019
581 Sloboda Dávid 3 km SK-CONT 20.05.2019
580 Graue Darina 3 km SK-CONT 20.05.2019
579 Zuber Szilvia 7 km Furbify 21.05.2019
578 Gašparova Anka 3 km 21.05.2019
577 Hegedűs Csaba 3 km 20.05.2019
576 Kováčová Kristína 3 km 21.05.2019
575 Süke Attila 7 km Hamutaposok 19.04.2019
574 Ivicze Zsolt 7 km Hamutaposok 19.04.2019
573 Vida Csaba 7 km Hamutaposok 19.04.2019
572 Csóka György 7 km 20.05.2019
571 Gálová Annmária 7 km 21.05.2019
570 Domin Henriett 3 km Škc Kolárovo 17.05.2019
569 Kovačic Boris 3 km Tomas Bilisic Martial Arts Academy 21.05.2019
568 Mátyus Silvia 7 km 20.05.2019
567 Bednárik Michal 7 km ToMa pneu Nové Zámky 13.05.2019
566 Bednáriková Simona 7 km Toma pneu 19.05.2019
565 Vnenčáková Beáta 7 km 19.05.2019
564 Szalai Gusztáv 3 km ONYX 21.05.2019
563 Kovács Kristián 7 km TopRun Topoľníky - Nyárasd 20.05.2019
562 Szőcs Norbert 7 km 21.05.2019
561 Švec Peter 7 km NZBK 20.05.2019
560 Czajlik Denisa 7 km 09.05.2019
559 Fűri Peter 7 km 21.05.2019
558 Hajduová Andrea 7 km FitSmile 21.05.2019
557 Mayer Ferenc 7 km 21.05.2019
556 Harcsová Silvia 7 km FitSmile 21.05.2019
555 Miklós Ábel 3 km 20.05.2019
554 Miklós Matyás 3 km 20.05.2019
553 Szabóová Veronika 3 km JUDO KLUB KOLÁROVO/GÚTA 15.05.2019
552 Marcinkó Visnyei Györgyi 3 km WADO 11.05.2019
551 Tomeš Dominik 3 km Handboys 21.05.2019
550 Tomeš Dávid 3 km Handboys 21.05.2019
549 Keszegh Kyra 3 km 17.05.2019
548 Beke Áron 3 km Handboys 21.05.2019
547 Riflík Roland 3 km Handboys 20.05.2019
546 Tòth Jòzsef Zalàn 3 km Handboys 14.05.2019
545 Madari Bálint 3 km Furbify 06.05.2019
544 Podhorská Angelika 3 km 21.05.2019
543 Kiss Barbara 3 km 18.04.2019
542 Nemes Zoltán 14 km 21.04.2019
541 Nemes Renáta 7 km 21.04.2019
540 Némethová Oľga 7 km 18.05.2019
539 Magyar Zsolt 7 km Futómuskátlik 20.05.2019
538 Illés Viktor 7 km Futómuskátlik 20.05.2019
537 Kovácsová Mária 7 km Futómuskátlik 20.05.2019
536 Szépeová Zuzana 7 km Futómuskátlik 20.05.2019
535 Tóthová Adriana 7 km Futómuskátlik 20.05.2019
534 Molnárová Melinda 7 km Futómuskátlik 20.05.2019
533 Szabóová Katarína 3 km Futómuskátlik 20.05.2019
532 Šafár Mária 3 km Futómuskátlik 20.05.2019
531 Toth Henrik 3 km 21.05.2019
530 Polák Marián 14 km Trávnica 21.05.2019
529 Harangozó Marek 14 km 21.05.2019
528 Marosi Petra Panka 3 km 18.04.2019
527 Marosi Ágota 3 km 18.04.2019
526 Marosi Péter 7 km 18.04.2019
525 Semsei Rebeka 3 km 09.05.2019
524 Varga István Dominik 7 km 21.05.2019
523 Tóthová Noémi 7 km 21.05.2019
522 Marosi Peter 14 km 26.04.2019
521 Baráth Etelka 3 km 20.05.2019
520 Mráz Erika 7 km 20.05.2019
519 Kovács Ildikó 7 km 20.05.2019
518 Matyó Jázmin 3 km 18.05.2019
517 Török Tamás 7 km 20.05.2019
516 Bertok Patrik 3 km 20.05.2019
515 Bertok Stefan 3 km 20.05.2019
514 Hurta Sebastian 3 km Handboys 20.05.2019
513 Hurtová Eva 3 km Handboys 20.05.2019
512 Ryška František 7 km 20.05.2019
511 Földes Tibor 3 km Hello Bike 20.05.2019
510 Bódis Márta 3 km G-Team 20.05.2019
509 Csáki Zsolt 7 km 10.05.2019
508 Kosova Karina 7 km DentaLife 29.04.2019
507 Benes József 7 km PJ RUNNING 20.05.2019
506 Ribanszká Kristína 3 km 17.05.2019
505 Lászlóová Angelika 7 km 11.05.2019
504 Ponistova Nora 14 km 19.05.2019
503 Ponistova Ruzena 14 km 19.05.2019
502 Kuňa Tunde 7 km 05.05.2019
501 Ižáková Henrieta 3 km 19.05.2019
500 Baloghova Klaudia 14 km 19.05.2019
499 Illés Henrieta 7 km 20.05.2019
498 Kiss Tibor 7 km 20.05.2019
497 Kiss Bence 3 km 20.05.2019
496 Kiss Zsuzsanna 7 km 16.05.2019
495 Baša Rastislav 7 km 18.04.2019
494 Gyurusi Marian 7 km 19.05.2019
493 Mácsodiová Sabina 3 km Inlea 20.05.2019
492 Szabó Dávid 14 km 20.05.2019
491 Barthalos Csaba 7 km TheB 20.05.2019
490 Tánczos Zalán Tibor 3 km Handball kids 20.05.2019
489 Machata Peter 14 km Trávnica 06.05.2019
488 Kaletová Radka 14 km 11.05.2019
487 Pittner Ladislav 14 km 18.05.2019
486 Šramkov Martina 14 km 24.04.2019
485 Nagy Réka 7 km 24.04.2019
484 Miklós Beáta 3 km Egészségügyi Középiskola, Dunaszerdahely 20.05.2019
483 Marosi Attila 3 km Handball kids 20.05.2019
482 Marosi Balázs 3 km Handball kids 20.05.2019
481 Lebóová Zuzana 3 km 20.05.2019
480 Tothova Katarina 7 km 10.05.2019
479 Zsemlye János 3 km 17.05.2019
478 Zeemlye Linda 3 km 03.05.2019
477 Záhončik Laura 3 km 20.05.2019
476 Varga Ágnes 3 km 20.05.2019
475 Csiba Roland 14 km 16.05.2019
474 Bordács Balázs 7 km 11.05.2019
473 Fitos Bernadett 14 km Nagymegyeri Futóklub 16.05.2019
472 Halász Patrik 3 km Egészségügyi Középiskola Dunaszerdahely 18.05.2019
471 Nagy Attila 3 km Handsboy 18.05.2019
470 Tànczos Anikò 7 km 20.05.2019
469 Tòth Erika 7 km 20.05.2019
468 Kovács Pavol 3 km Fit-World 18.05.2019
467 Balázs Marian 3 km 20.05.2019
466 Gajdošíkova Anita 14 km 16.05.2019
465 Kis Dávid 7 km TheB 20.05.2019
464 Gereová Bronislava 7 km 20.05.2019
463 Tureček Norbert 3 km 11.05.2019
462 Stela Kopecsni 7 km 19.05.2019
461 Kíra Kopecsni 7 km 19.05.2019
460 Lelkes József 3 km 20.05.2019
459 Németh František 7 km 19.05.2019
458 Török Žófia 3 km 18.05.2019
457 Török Kornél 3 km 18.05.2019
456 Herdicsová Júlia 3 km 18.05.2019
455 Kalocsányi Mónika 3 km 18.05.2019
454 Makáček Kristián 7 km 19.05.2019
453 Mester Andrea 3 km 30.04.2019
452 Pásztor Katarína 3 km 19.05.2019
451 Pásztor Attila 3 km 19.05.2019
450 Gyurkovics Tamás 3 km 08.05.2019
449 Gyurkovics Anikó 3 km 08.05.2019
448 Kalmár Ildikó 7 km 18.04.2019
447 Zobáková Nikoleta 7 km 18.05.2019
446 Császár Réka Éva 3 km MEDCHIR egynapos sebészet 19.05.2019
445 Senkár Jessica 3 km Selye Gimi csapata 19.05.2019
444 Viola Bettína 3 km Next Level 20.05.2019
443 Makhali Tamás 3 km NEXT LEVEL 20.05.2019
442 Mogyorósiová Patrícia 3 km NEXT LEVEL 20.05.2019
441 Kurcz Anna 7 km BJ Scouts 25.04.2019
440 Šàli Viktor 3 km Hamdball kids 20.05.2019
439 Rózsár Réka 3 km Inlea 20.05.2019
438 Horváth Szilvia 3 km Handboys 17.05.2019
437 Marcsa Gabriel 14 km 20.05.2019
436 Kolarovská Eva 7 km 19.05.2019
435 Kolarovský Michal 7 km 18.05.2019
434 Kolarovská Eva 7 km 18.05.2019
433 Salai Olàh Virag 3 km Handball kids 20.05.2019
432 Salai Peter 3 km Handball kids 20.05.2019
431 Salai Rèka Bìborka 3 km Handball kids 20.05.2019
430 Salai Benett Mark 3 km Handball kids 20.05.2019
429 Thomas Marco Alexander 3 km Handball kids 20.05.2019
428 Thomas George Andreas 3 km Handball kids 20.05.2019
427 Vanya András 3 km Handboys 15.05.2019
426 Moravský László 14 km Roni Run Club 18.05.2019
425 Nagy Réka 3 km 17.05.2019
424 Nagyová Andrea 3 km 17.05.2019
423 Anda Gábor 7 km egyhaz 15.05.2019
422 Anda Zsuzsanna 3 km egyhaz 16.05.2019
421 Anda Emma 3 km egyhaz 16.05.2019
420 Anda Márk 3 km egyhaz 16.05.2019
419 Vankó Tibor 3 km 23.04.2019
418 Polácsek Ildikó 3 km A hordozás öröme 19.05.2019
417 Illés Barbara 7 km 17.05.2019
416 Rózsár Tibor 7 km STG-INLEA 17.05.2019
415 Horváth Július 7 km STG-INLEA 17.05.2019
414 Stankanič Pavol 7 km 19.05.2019
413 Szénási Szabolcs 7 km 19.05.2019
412 Hájosová Réka 3 km 06.05.2019
411 Minárik Juraj 7 km SzFK Komárno 19.05.2019
410 Hervay Mónika 7 km 19.05.2019
409 Matusek Szilvia 3 km 18.05.2019
408 Lukács Viktor 3 km 17.05.2019
407 Veľká Dóra 3 km 15.05.2019
406 safár Jázmin 3 km 19.05.2019
405 Matus Dóra 3 km 17.05.2019
404 Matuš Lilla 3 km 17.05.2019
403 Bálint Katalin 3 km 17.05.2019
402 Csicsóová Viktória 3 km 17.05.2019
401 Garai Jozef 7 km Pribeta 18.04.2019
400 Veľká Viktória 3 km 15.05.2019
399 Képesi Attila 14 km Bősi Futóklub 18.05.2019
398 Janso Juraj 7 km 19.05.2019
397 Patus Éva 7 km 14.05.2019
396 Csiba Ildikó 7 km CK PIKO-BIKE 16.05.2019
395 Csiba Botond 3 km CK PIKO-BIKE 16.05.2019
394 Helcova Lucia 3 km 21.05.2019
393 Toth Jenci 7 km 17.05.2019
392 Habardik Ján 7 km SzFK Komárno 17.05.2019
391 Habardik Bono 7 km SzFK Komárno 17.05.2019
390 Farkas Anikó 7 km TopRun Topoľníky-Nyárasd 02.05.2019
389 Cséplő Tibor 7 km STG Inlea 17.05.2019
388 Horváth Štefan 14 km Komtrade SK 17.05.2019
387 Farkas Gábor 7 km 15.05.2019
386 Szabóová Edina 3 km 16.05.2019
385 Holub Marek 3 km 16.05.2019
384 Madurka István 7 km Furbify 16.05.2019
383 Vermes Boglárka 3 km 20.04.2019
382 Slančíková Andrea 7 km STG INLEA 17.05.2019
381 Slančík Viktor 7 km STG INLEA 17.05.2019
380 Gőgh Gergely 3 km Fit-World 27.04.2019
379 Iványi István 14 km 11.05.2019
378 Véghová Emília 7 km 10.05.2019
377 Zemes Gabi 7 km 20.05.2019
376 Mészáros Csaba 3 km MEDCHIR egynapos sebészet 19.05.2019
375 Pálmay Anikó 3 km MEDCHIR egynapos sebészet 18.05.2019
374 Fekete Ákos 7 km 20.05.2019
373 Román Alexander 3 km JUDO KLUB KOLÁROVO/GÚTA 21.05.2019
372 Gubien Márk 3 km JUDO KLUB KOLÁROVO/GÚTA 21.05.2019
371 Katalin Gubien Vasi 3 km JUDO KLUB KOLÁROVO/GÚTA 21.05.2019
370 Petronela Vargová 3 km JUDO KLUB KOLÁROVO/GÚTA 21.05.2019
369 Richter Bíborka 3 km JUDO KLUB KOLÁROVO/GÚTA 21.05.2019
368 Dániel Varga 3 km JUDO KLUB KOLÁROVO/GÚTA 21.05.2019
367 Czompo Viktor 3 km 29.04.2019
366 Tóth Enci 3 km ATLAS Fitness Team 21.05.2019
365 Zsovár Gergő 3 km ATLAS Fitness Team 21.05.2019
364 Mészáros Vivien 3 km ATLAS Fitness Team 21.05.2019
363 Angyal Rita 3 km ATLAS Fitness Team 21.05.2019
362 Őszi Bence 3 km ATLAS Fitness Team 21.05.2019
361 Király Tibor 3 km ATLAS Fitness Team 21.05.2019
360 Gönczö Csete Kitti 3 km ATLAS Fitness Team 21.05.2019
359 Gönczöl Attila 3 km ATLAS Fitness Team 21.05.2019
358 Tóth Anikó 7 km ATLAS Fitness Team 21.05.2019
357 Zirkelbachová Silvia 7 km ATLAS Fitness Team 21.05.2019
356 Szulcsányi Viktor 7 km ATLAS Fitness Team 21.05.2019
355 Richter Klaudia 7 km ATLAS Fitness Team 21.05.2019
354 Klaudia Nagyová 7 km ATLAS Fitness Team 21.05.2019
353 Jakab Viktor 7 km ATLAS Fitness Team 21.05.2019
352 Szulcsányi Szabolcs 7 km ATLAS Fitness Team 21.05.2019
351 Csontos Tihamér 7 km ATLAS Fitness Team 21.05.2019
350 Sőregi Agi 7 km Hase 14.05.2019
349 Lovas Krisztina 14 km 17.05.2019
348 Vargová Viktória 3 km G-Team 27.04.2019
347 Édes Krisztián 3 km MEDCHIR egynapos sebészet 18.05.2019
346 Mészáros Balázs 3 km MEDCHIR egynapos sebészet 18.05.2019
345 Garai Emese 3 km MEDCHIR egynapos sebészet 18.05.2019
344 Viola Eszter 3 km MEDCHIR egynapos sebészet 17.05.2019
343 Glofák Anton 7 km 01.05.2019
342 Gábor Zsuzsanna 7 km STG-INLEA 13.05.2019
341 Svitek Kristián 3 km 16.05.2019
340 Szente Dora 3 km 16.05.2019
339 Lehockå Monika 3 km #CAPOEIRISTA 18.04.2019
338 Gyurkovics Adrián 7 km TopRun Topoľníky 16.05.2019
337 Tamási Péter 3 km 15.05.2019
336 Farkas Mária 3 km 10.05.2019
335 Farkas Eugen 3 km 16.05.2019
334 Pasztorek Angelika 7 km 22.04.2019
333 Jeremiaš Zdenko 3 km 16.05.2019
332 Jeremiaš Zdeno 3 km 16.05.2019
331 Straka Alföldy Monika 7 km 05.05.2019
330 Csibra Čičóová Denisa 7 km 05.05.2019
329 Pastorek Tomáš 7 km 16.05.2019
328 Mester Zsolt 7 km 30.04.2019
327 Babiczky Andras 14 km 16.05.2019
326 Csillag Lilla 3 km 15.05.2019
325 Bilkó Monika 3 km 16.05.2019
324 Szabó Ladislav 7 km 16.05.2019
323 Chysky Roland 3 km 06.05.2019
322 Ambruš Mihály 3 km 03.05.2019
321 Nagy Michaela 3 km 02.05.2019
320 Kovács Ákos 3 km 16.05.2019
319 Molnár Zsuzsa 3 km 16.05.2019
318 Pintér Tamás 3 km 09.05.2019
317 Szabó Tamás 3 km 06.05.2019
316 Hromadová Simona 7 km 15.05.2019
315 Keszan Nikolett 7 km 15.05.2019
314 Bitter Geza 7 km 15.05.2019
313 Pálmai Bea 3 km A hordozás öröme 13.05.2019
312 Csinger Adrián 3 km Handboys 15.05.2019
311 Varga Zoltán 3 km 22.04.2019
310 Csémiová Klaudia 3 km 09.05.2019
309 Lakiová Sabina 3 km 01.05.2019
308 Lakiová Irena 3 km 01.05.2019
307 Lévai Renáta 3 km 15.05.2019
306 Lévai Erik 3 km 15.05.2019
305 Herdics Gergely 14 km 19.04.2019
304 Krkoška Viktor 3 km Handboys 14.05.2019
303 Lengyelová Katalin 3 km 15.05.2019
302 Őri Klaudia 3 km 13.05.2019
301 Kocsis Rebeka 3 km 15.05.2019
300 Molnár Zoltán 7 km 06.05.2019
299 Berta Tóbiás 3 km 23.04.2019
298 Horváth Nikoleta 7 km 13.05.2019
297 Horváth Jozef 7 km 13.05.2019
296 Keméň Filip 14 km 14.05.2019
295 Tuška Marcel 7 km 12.05.2019
294 Tuška Filip 3 km 12.05.2019
293 Tušková Ema 3 km 12.05.2019
292 Tušková Romana 3 km 12.05.2019
291 Nagy-Deák Kriszta 14 km Elite fight club 24.04.2019
290 Bohušová Iveta 7 km 11.05.2019
289 Szabó Alexander 3 km 14.05.2019
288 Cséplő Balázs 7 km 13.05.2019
287 Gergelyová Monika 3 km A hordozás öröme 14.05.2019
286 Bábics Ernest 3 km 06.05.2019
285 Bábicsová Angelika 3 km 06.05.2019
284 Kovacs Csaba 3 km 30.04.2019
283 Miková Viktória 14 km 14.05.2019
282 Vörös Mónika 3 km 12.05.2019
281 Madarász Szilvia 3 km 12.05.2019
280 Szabó Bálint 7 km STG - INLEA 14.05.2019
279 Rigó Bence 3 km 14.05.2019
278 Tánczos Kristína 3 km G-Team 14.05.2019
277 Juhászová Kristína 3 km 14.05.2019
276 Nagy Csaba 3 km Handboys 14.05.2019
275 Žuža Daniel 3 km 14.05.2019
274 sZéPE Lénárd 7 km 14.05.2019
273 Király Zsuzsa 7 km Bősi Futóklub 13.05.2019
272 Bordacs Gabor 7 km DentaLife 08.05.2019
271 Lisziová Cyntia 7 km 12.05.2019
270 Horváth Tamás 3 km Handboys 14.05.2019
269 Horváth Péter 3 km Handboys 14.05.2019
268 Horváth Tibor 3 km Handboys 14.05.2019
267 Fülöpová Linda 3 km 07.05.2019
266 Gašparovič Daniel 14 km 13.05.2019
265 Juhász Peter 7 km STG - INLEA 13.05.2019
264 Losonszki Szilvia 7 km Bősi Futóklub 13.05.2019
263 Scheich Réka 3 km WADO 10.05.2019
262 Marenčák František 7 km ToMa pneu Nové Zámky 13.05.2019
261 Béber Juraj 7 km Húrky ZM 12.05.2019
260 Béberová Elena 7 km Húrky ZM 12.05.2019
259 Csudai Kornélia 3 km WADO 10.05.2019
258 Dudek Renáta 3 km Stampaysok 12.05.2019
257 Cselédka Anikó 3 km Stampaysok 12.05.2019
256 Lovász Shannon 3 km Stampaysok 12.05.2019
255 Vágvöldi Stephanie 3 km Stampaysok 12.05.2019
254 Szilva Linda 3 km Stampaysok 12.05.2019
253 Musilová Katarína 7 km Húrky ZM 09.05.2019
252 Nagy Tibor 3 km 02.05.2019
251 Nagy Hanna 3 km 02.05.2019
250 Paraska Štefan 3 km Selye Gimi 12.05.2019
249 Szegi Aranka 3 km A hordozás öröme 13.05.2019
248 Knirs Anita 3 km 09.05.2019
247 Tóth Magdolna 3 km A hordozás öröme 11.05.2019
246 Végh Csaba 14 km Valeurun 14.05.2019
245 Károly Zsolt 3 km Kard Rendje Révkomárom 13.05.2019
244 Hamran Marcell 7 km Fit-World 07.05.2019
243 Béberová Angelika 7 km Húrky ZM 13.05.2019
242 Kuchár Jozef 7 km 11.05.2019
241 Hollósi Nikolett 7 km 10.05.2019
240 Mlinárová Estera 3 km 10.05.2019
239 Kovacs Artur 7 km 12.05.2019
238 Vörös Patrik 3 km 12.05.2019
237 Gyürüsi Norbert 3 km 12.05.2019
236 Gyürüsi Vladimír 3 km 12.05.2019
235 Kajtár Roman 14 km 10.05.2019
234 Angyal Titus 3 km 11.05.2019
233 Angyalová Ema 3 km 11.05.2019
232 Angyal Adam 3 km 11.05.2019
231 Boráros Alex 3 km Insanity team 20.04.2019
230 Boráros Anikó 7 km Insanity team 20.04.2019
229 Szendi Fanny 3 km 30.04.2019
228 Szabó Nikolett 3 km 10.05.2019
227 Jóba Attila 14 km Taiyo Kolárovo 21.04.2019
226 Jóba Csaba 7 km 18.04.2019
225 Lőrincz Ildikó 3 km 18.04.2019
224 Pluhárová Loreta 3 km 12.05.2019
223 Kelemen Justin 3 km 12.05.2019
222 Komjáti László 14 km 21.04.2019
221 Gál Szabina 3 km 25.04.2019
220 Hrotko Imrich 7 km 10.05.2019
219 Orbanova Andrea 7 km 10.05.2019
218 Adamcsek Jozef 7 km 10.05.2019
217 Palkova Kristina 7 km 18.04.2019
216 Takács Péter 7 km 10.05.2019
215 Lendvay Marián 7 km 08.05.2019
214 Lendvay Zuzana 3 km 08.05.2019
213 Veres Juraj 14 km 10.05.2019
212 Lévai Csaba 7 km 22.04.2019
211 Richter Norbert 14 km 12.05.2019
210 Kacz Timea 7 km 11.05.2019
209 Ďuriš Dominik 7 km 02.05.2019
208 Romada Rakottyax Katalin 3 km 07.05.2019
206 Nagy Bruno Štefan 3 km Nagy 02.05.2019
205 Takacs Miroslav 14 km 01.05.2019
204 Molnár Beáta 3 km 09.05.2019
203 Csákvári Katalin 7 km 09.05.2019
202 Gombkötö Jozef 7 km 08.05.2019
201 Csillag Virág 3 km 27.04.2019
200 Mešterová Helena 7 km HelenkaFit 09.05.2019
199 Sládečková Katarína 3 km Bibus športujeme 19.04.2019
198 Sládeček Adam 3 km Bibus športujeme 19.04.2019
197 Csölle Anita 7 km TopRun Topoľníky-Nyárasd 02.05.2019
196 Vas Csilla 3 km 03.05.2019
195 Pataky Gyula 7 km 09.05.2019
194 Taricsová Kristína 3 km NZBK 05.05.2019
193 Taricsová ml. Kristína 3 km NZBK 05.05.2019
192 Nikker Tamás 7 km 05.05.2019
191 Jozefik Réka 14 km Kamenicna 05.05.2019
190 Jozefik Gábor 14 km Kamenicna 05.05.2019
189 Kotradyová Dorota 7 km 08.05.2019
188 Vargová Miriam 3 km 07.05.2019
187 Skokanová Monika 7 km 07.05.2019
186 Lukács Zoltán 3 km 07.05.2019
185 Bitter Tamás 7 km WADO 07.05.2019
184 Vozárik David 14 km 05.05.2019
183 Vozáriková Zuzana 7 km 05.05.2019
182 Bíró Blažej 7 km Birorun 22.04.2019
181 Oláh Tímea 3 km 26.04.2019
180 Szabó Éva 7 km TopRun Topoľníky-Nyárasd 02.05.2019
177 Hugyivar Imre 7 km NZBK 06.05.2019
176 Hanuliakova Renáta 7 km TopRun Topoľníky-Nyárasd 02.05.2019
175 Zsidó Krisztina 3 km 06.05.2019
174 Fordos Tomas 3 km 06.05.2019
173 Rózsa Szilvia 14 km TopRun Topoľníky-Nyárasd 02.05.2019
172 Gútai Emese 7 km TopRun Topoľníky-Nyárasd 02.05.2019
171 Póda Roland 7 km 06.05.2019
170 Gacsal Barnabás 3 km 02.05.2019
169 Gacsal Ákos 3 km 02.05.2019
168 Gacsal Ladislav 3 km 02.05.2019
167 Lelkes József 14 km TopRun Topoľníky-Nyárasd 02.05.2019
166 Németh Barbara 3 km 29.04.2019
165 Németh Gabriella 3 km 29.04.2019
164 Harcsa Regina 7 km 01.05.2019
163 Lesko Rene 7 km NZBK 03.05.2019
162 Mahorová Emma 3 km 24.04.2019
161 Szigeti Flóra 3 km 05.05.2019
160 Dvorák Tamás 7 km 18.04.2019
159 Harcsa Simona 3 km 29.04.2019
158 Takacs Nora 7 km 03.05.2019
157 Csölle Melinda 14 km TopRun Topoľníky-Nyárasd 02.05.2019
156 Fehérová Csilla 3 km 23.04.2019
155 Déžiová Erika 7 km 02.05.2019
154 Nagyová Éva 7 km TopRun Topoľníky-Nyárasd 02.05.2019
152 Csölle Katalin 7 km TopRun Topoľníky-Nyárasd 02.05.2019
150 Czíferi Róbert 7 km TopRun Topoľníky-Nyárasd 02.05.2019
149 Czíferi Bálint 7 km TopRun Topoľníky-Nyárasd 02.05.2019
148 Ištvánik Norbert 7 km 02.05.2019
147 Kováč Szilárd 7 km 05.05.2019
146 Tárnokovová Viktória 14 km 02.05.2019
145 Krajňák Roman 14 km 02.05.2019
144 Palusková Viktória 3 km 23.04.2019
143 Kelemen Annamária 3 km Furbify 02.05.2019
142 Kelemen Kristián 7 km Furbify 02.05.2019
141 Csizmadia Denisa 3 km 19.04.2019
140 Pikor Peter 7 km 02.05.2019
139 Tóth Tibor 3 km 02.05.2019
138 Csente Sebastian 7 km 01.05.2019
137 Gubica Zoltan 7 km 01.05.2019
136 Beke Korber Anita 7 km 24.04.2019
135 Nagy Fanni 3 km 01.05.2019
134 Juhos Erika 3 km 02.05.2019
133 Molnár Roman 14 km Fraštacký TOURisti 02.05.2019
132 Deák Márti 3 km 29.04.2019
131 Őszi Attila 3 km 29.04.2019
130 Mihalek Patrik 3 km 18.04.2019
129 Kiss Reka 3 km 01.05.2019
128 Kiss Barbara 3 km 01.05.2019
127 Kiss Robert 3 km 01.05.2019
126 Kiss Beata 3 km 01.05.2019
125 Csizmadia Ádám 7 km Fit-world 28.04.2019
124 Jancsó Tomás 7 km 24.04.2019
123 Lukáčiková Gálová Lucia 3 km 27.04.2019
122 Adamek Dominik 3 km 01.05.2019
121 Čuvarová Angelika 3 km 01.05.2019
120 Čuvarová Angelika 3 km 01.05.2019
119 Kovács Dávid 7 km 30.04.2019
118 Lévay Annamária 3 km SAI Komárom 30.04.2019
117 Molnár Angelika 3 km SAI Komárom 30.04.2019
116 Varga Nóra 3 km SAI Komárom 30.04.2019
115 Szelleová Tünde 3 km 18.04.2019
114 Baková Soňa 7 km 22.04.2019
113 Cibor Gábor 14 km 28.04.2019
112 Mezei Tünde 7 km 29.04.2019
111 Tánczos Tibor 3 km G-Team 25.04.2019
110 Nagy Rebeka 3 km 29.04.2019
109 Tánczos Laura 3 km 27.04.2019
108 Lucia Lénárt 7 km Insanity Team 29.04.2019
107 Végh Csilla 7 km Insanity Team 23.04.2019
106 Gyurkovicsová Erika 7 km TopTun Topolniky 26.04.2019
105 Czirók Patrik 3 km G-Team 18.04.2019
104 Csóks Renáta 3 km 25.04.2019
103 Finta Viktória 7 km 20.04.2019
102 Finta Zoltán 7 km 20.04.2019
101 Fodor Marianna 3 km 24.04.2019
100 Liptay Ivan 7 km Nitra 25.04.2019
99 Szabo Attila 3 km 28.04.2019
98 Borsányiová Antónia 7 km 26.04.2019
97 Matus Tibor 14 km 21.04.2019
96 Havettová Angelika 7 km 27.04.2019
95 Mogrovics Zsuzsi 7 km 18.04.2019
94 Dvorák Péter 14 km 18.04.2019
93 Dvorák Tamás 7 km 18.04.2019
92 Dvorák Hajnalka 7 km 18.04.2019
91 Ruhás Sándor 7 km 18.04.2019
90 Wornath Dániel 14 km 23.04.2019
89 Rigóová Katarína 7 km 26.04.2019
88 Hajnovič Luboš 7 km 26.04.2019
87 Mihajlovičová Zuzana 7 km 18.04.2019
86 Horváth Zsolt 7 km 25.04.2019
85 Annamária Fekete 14 km 24.04.2019
84 Kocsis Norbert 7 km 25.04.2019
83 Domonkos Alexander 7 km 21.04.2019
82 Šesták Peter 14 km 25.04.2019
81 Plandorová Katarína 7 km Polygym team Nitra 24.04.2019
80 Plandora Janko 3 km Polygym team Nitra 24.04.2019
79 Brenkušová Marta 3 km G-Team 25.04.2019
78 Oroszi Jozef 14 km 20.04.2019
77 Plandora Samko 3 km Polygym team Nitra 24.04.2019
76 Both Márta 14 km 23.04.2019
75 Both Tibor 7 km 23.04.2019
74 Balogh Zsolt 3 km 19.04.2019
73 Hodosi Réka 3 km 19.04.2019
72 Nagyová Ágnes 3 km 19.04.2019
71 Knirs Imre 3 km 24.04.2019
70 Lőrincz László 3 km 18.04.2019
69 Lőrincz Karolina 3 km 20.04.2019
68 Bazsó Judit 7 km 21.04.2019
67 Mikolai Attila 7 km 24.04.2019
66 Árvai Renáta 3 km Helios Spes 24.04.2019
65 Árvai Tamás 3 km Helios Spes 24.04.2019
64 Árvai Kristóf 3 km Helios Spes 24.04.2019
63 Fazekas Lili 3 km 24.04.2019
62 Fazekas Monika 3 km 24.04.2019
61 Varga Zoltan 7 km 24.04.2019
60 Marcinkó Adrián 7 km WADO 23.04.2019
59 Gálová Marianna 14 km 23.04.2019
58 Lajos Péter 7 km 22.04.2019
57 Segéňová Dana 7 km 22.04.2019
56 Antonyova Michaela 7 km 19.04.2019
55 Marosi Peter 14 km STG DOLNÉ SALIBY 23.04.2019
54 Nagy Zalán 7 km 23.04.2019
53 Hamran Tímea 7 km 19.04.2019
52 Ösziová Brigita 7 km 23.04.2019
51 Navrátil Krisztina 3 km G-Team 23.04.2019
50 Lubuški Mária 7 km 18.04.2019
49 Strbova Slavomira 7 km 22.04.2019
48 Szűcs Marián 7 km 22.04.2019
47 Lelkes Tamás 3 km 23.04.2019
46 Lelkes Monika 3 km 23.04.2019
45 Mituchovičová Zuzana 7 km 22.04.2019
44 Juhász Gábor 14 km DUNARADVÁNY 21.04.2019
43 Romada János 14 km 19.04.2019
42 Vörös Róbert 14 km Insanity Team 19.04.2019
41 Nagy Regina 7 km 18.04.2019
40 Vajda Kitti 7 km 21.04.2019
39 Illés Zsolt 14 km Nagymegyeri Futóklub 18.04.2019
38 Csicsay Orsolya 7 km 18.04.2019
37 Csölle Zsolt 7 km 18.04.2019
36 Fucsek Erika 7 km 18.04.2019
35 Szokol Tamás 7 km 18.04.2019
34 Somogyi Márta 7 km 21.04.2019
33 Pogány Krisztián 14 km 22.04.2019
32 michelova petra 7 km 21.04.2019
31 Molnár Niki 3 km 21.04.2019
30 Pisar Matus 14 km 20.04.2019
29 Janák Béla 14 km 18.04.2019
28 Janák Dominik 3 km 18.04.2019
27 Mèszàros Zoltàn 14 km 18.04.2019
26 Magyar Frederika 7 km 18.04.2019
25 Vavrová Martina 3 km 18.04.2019
24 Czibor Zsolt 14 km Kyō dai 22.04.2019
23 Misak Bela 14 km 18.04.2019
22 Mátyus Zsófia 3 km 18.04.2019
21 Pálfy Attila 3 km G-Team 19.04.2019
20 ILKA Robert 7 km 18.04.2019
19 Quivet Julien 14 km 18.04.2019
18 ILKA Bence 7 km 18.04.2019
17 Szlatká Eva 7 km 18.04.2019
16 Gore Monika 7 km NZBK 18.04.2019
15 Illés Zoltán 7 km 18.04.2019
14 Mente Vasi Petra 3 km 18.04.2019
13 Horváthová Barbara 7 km 18.04.2019
12 Puzsér Csaba 7 km 18.04.2019
11 Pastorková Mgr.Irena 3 km #CAPOEIRISTA 18.04.2019
10 Gàbovics Kàlmàn 7 km 18.04.2019
9 Varga Zoltán 3 km G-Team 18.04.2019
8 Horváth Ladislav 7 km 18.04.2019
7 Jancsár Viktória 7 km 20.04.2019
6 Marosi Emese 7 km 20.04.2019
5 Farkas Eva 7 km 18.04.2019
4 Kovács Dénes 3 km G-Team 18.04.2019
3 Gáspár Norbert 3 km Kard Rendje Révkomárom 18.04.2019
2 Németh Róbert 3 km 18.04.2019
1 Bilicz František 3 km #CAPOEIRISTA 18.04.2019

V prípade chybných údajov nám napíš na info(zavináč)dgsprint.eu