DGS 2019

Registrácia

Polia označené hviezdičkou sú povinné

Zoznam registrovaných (346/714)

Meno súťažiaceho sa zobrazí v zozname až po potvrdení platby (max.2 dni)

ID Priezvisko Meno Trať Tím Dátum
350 Sőregi Agi 7 km Hase 14.05.2019
349 Lovas Krisztina 14 km 17.05.2019
348 Vargová Viktória 3 km G-Team 27.04.2019
347 Édes Krisztián 3 km MEDCHIR egynapos sebészet 18.05.2019
346 Mészáros Balázs 3 km MEDCHIR egynapos sebészet 18.05.2019
345 Garai Emese 3 km MEDCHIR egynapos sebészet 18.05.2019
344 Viola Eszter 3 km MEDCHIR egynapos sebészet 17.05.2019
343 Glofák Anton 7 km 01.05.2019
342 Gábor Zsuzsanna 7 km STG-INLEA 13.05.2019
341 Svitek Kristián 3 km 16.05.2019
340 Szente Dora 3 km 16.05.2019
339 Lehockå Monika 3 km #CAPOEIRISTA 18.04.2019
338 Gyurkovics Adrián 7 km TopRun Topoľníky 16.05.2019
337 Tamási Péter 3 km 15.05.2019
336 Farkas Mária 3 km 10.05.2019
335 Farkas Eugen 3 km 16.05.2019
334 Pasztorek Angelika 7 km 22.04.2019
333 Jeremiaš Zdenko 3 km 16.05.2019
332 Jeremiaš Zdeno 3 km 16.05.2019
331 Straka Alföldy Monika 7 km 05.05.2019
330 Csibra Čičóová Denisa 7 km 05.05.2019
329 Pastorek Tomáš 7 km 16.05.2019
328 Mester Zsolt 7 km 30.04.2019
327 Babiczky Andras 14 km 16.05.2019
326 Csillag Lilla 3 km 15.05.2019
325 Bilkó Monika 3 km 16.05.2019
324 Szabó Ladislav 7 km 16.05.2019
323 Chysky Roland 3 km 06.05.2019
322 Ambruš Mihály 3 km 03.05.2019
321 Nagy Michaela 3 km 02.05.2019
320 Kovács Ákos 3 km 16.05.2019
319 Molnár Zsuzsa 3 km 16.05.2019
318 Pintér Tamás 3 km 09.05.2019
317 Szabó Tamás 3 km 06.05.2019
316 Hromadová Simona 7 km 15.05.2019
315 Keszan Nikolett 7 km 15.05.2019
314 Bitter Geza 7 km 15.05.2019
313 Pálmai Bea 3 km A hordozás öröme 13.05.2019
312 Csinger Adrián 3 km Handboys 15.05.2019
311 Varga Zoltán 3 km 22.04.2019
310 Csémiová Klaudia 3 km 09.05.2019
309 Lakiová Sabina 3 km 01.05.2019
308 Lakiová Irena 3 km 01.05.2019
307 Lévai Renáta 3 km 15.05.2019
306 Lévai Erik 3 km 15.05.2019
305 Herdics Gergely 14 km 19.04.2019
304 Krkoška Viktor 3 km Handboys 14.05.2019
303 Lengyelová Katalin 3 km 15.05.2019
302 Őri Klaudia 3 km 13.05.2019
301 Kocsis Rebeka 3 km 15.05.2019
300 Molnár Zoltán 7 km 06.05.2019
299 Berta Tóbiás 3 km 23.04.2019
298 Horváth Nikoleta 7 km 13.05.2019
297 Horváth Jozef 7 km 13.05.2019
296 Keméň Filip 14 km 14.05.2019
295 Tuška Marcel 7 km 12.05.2019
294 Tuška Filip 3 km 12.05.2019
293 Tušková Ema 3 km 12.05.2019
292 Tušková Romana 3 km 12.05.2019
291 Nagy-Deák Kriszta 14 km Elite fight club 24.04.2019
290 Bohušová Iveta 7 km 11.05.2019
289 Szabó Alexander 3 km 14.05.2019
288 Cséplő Balázs 7 km 13.05.2019
287 Gergelyová Monika 3 km A hordozás öröme 14.05.2019
286 Bábics Ernest 3 km 06.05.2019
285 Bábicsová Angelika 3 km 06.05.2019
284 Kovacs Csaba 3 km 30.04.2019
283 Miková Viktória 14 km 14.05.2019
282 Vörös Mónika 3 km 12.05.2019
281 Madarász Szilvia 3 km 12.05.2019
280 Szabó Bálint 7 km STG - INLEA 14.05.2019
279 Rigó Bence 3 km 14.05.2019
278 Tánczos Kristína 3 km G-Team 14.05.2019
277 Juhászová Kristína 3 km 14.05.2019
276 Nagy Csaba 3 km Handboys 14.05.2019
275 Žuža Daniel 3 km 14.05.2019
274 sZéPE Lénárd 7 km 14.05.2019
273 Király Zsuzsa 7 km Bősi Futóklub 13.05.2019
272 Bordacs Gabor 7 km DentaLife 08.05.2019
271 Lisziová Cyntia 7 km 12.05.2019
270 Horváth Tamás 3 km Handboys 14.05.2019
269 Horváth Péter 3 km Handboys 14.05.2019
268 Horváth Tibor 3 km Handboys 14.05.2019
267 Fülöpová Linda 3 km 07.05.2019
266 Gašparovič Daniel 14 km 13.05.2019
265 Juhász Peter 7 km STG - INLEA 13.05.2019
264 Losonszki Szilvia 7 km Bősi Futóklub 13.05.2019
263 Scheich Réka 3 km WADO 10.05.2019
262 Marenčák František 7 km ToMa pneu Nové Zámky 13.05.2019
261 Béber Juraj 7 km Húrky ZM 12.05.2019
260 Béberová Elena 7 km Húrky ZM 12.05.2019
259 Csudai Kornélia 3 km WADO 10.05.2019
258 Dudek Renáta 3 km Stampaysok 12.05.2019
257 Cselédka Anikó 3 km Stampaysok 12.05.2019
256 Lovász Shannon 3 km Stampaysok 12.05.2019
255 Vágvöldi Stephanie 3 km Stampaysok 12.05.2019
254 Szilva Linda 3 km Stampaysok 12.05.2019
253 Musilová Katarína 7 km Húrky ZM 09.05.2019
252 Nagy Tibor 3 km 02.05.2019
251 Nagy Hanna 3 km 02.05.2019
250 Paraska Štefan 3 km Selye Gimi 12.05.2019
249 Szegi Aranka 3 km A hordozás öröme 13.05.2019
248 Knirs Anita 3 km 09.05.2019
247 Tóth Magdolna 3 km A hordozás öröme 11.05.2019
246 Végh Csaba 14 km Valeurun 14.05.2019
245 Károly Zsolt 3 km Kard Rendje Révkomárom 13.05.2019
244 Hamran Marcell 7 km Fit-World 07.05.2019
243 Béberová Angelika 7 km Húrky ZM 13.05.2019
242 Kuchár Jozef 7 km 11.05.2019
241 Hollósi Nikolett 7 km 10.05.2019
240 Mlinárová Estera 3 km 10.05.2019
239 Kovacs Artur 7 km 12.05.2019
238 Vörös Patrik 3 km 12.05.2019
237 Gyürüsi Norbert 3 km 12.05.2019
236 Gyürüsi Vladimír 3 km 12.05.2019
235 Kajtár Roman 14 km 10.05.2019
234 Angyal Titus 3 km 11.05.2019
233 Angyalová Ema 3 km 11.05.2019
232 Angyal Adam 3 km 11.05.2019
231 Boráros Alex 3 km Insanity team 20.04.2019
230 Boráros Anikó 7 km Insanity team 20.04.2019
229 Szendi Fanny 3 km 30.04.2019
228 Szabó Nikolett 3 km 10.05.2019
227 Jóba Attila 14 km Taiyo Kolárovo 21.04.2019
226 Jóba Csaba 7 km 18.04.2019
225 Lőrincz Ildikó 3 km 18.04.2019
224 Pluhárová Loreta 3 km 12.05.2019
223 Kelemen Justin 3 km 12.05.2019
222 Komjáti László 14 km 21.04.2019
221 Gál Szabina 3 km 25.04.2019
220 Hrotko Imrich 7 km 10.05.2019
219 Orbanova Andrea 7 km 10.05.2019
218 Adamcsek Jozef 7 km 10.05.2019
217 Palkova Kristina 7 km 18.04.2019
216 Takács Péter 7 km 10.05.2019
215 Lendvay Marián 7 km 08.05.2019
214 Lendvay Zuzana 3 km 08.05.2019
213 Veres Juraj 14 km 10.05.2019
212 Lévai Csaba 7 km 22.04.2019
211 Richter Norbert 14 km 12.05.2019
210 Kacz Timea 7 km 11.05.2019
209 Ďuriš Dominik 7 km 02.05.2019
208 Romada Rakottyax Katalin 3 km 07.05.2019
207 Nagy Patrik 7 km 18.04.2019
206 Nagy Bruno Štefan 3 km Nagy 02.05.2019
205 Takacs Miroslav 14 km 01.05.2019
204 Molnár Beáta 3 km 09.05.2019
203 Csákvári Katalin 7 km 09.05.2019
202 Gombkötö Jozef 7 km 08.05.2019
201 Csillag Virág 3 km 27.04.2019
200 Mešterová Helena 7 km HelenkaFit 09.05.2019
199 Sládečková Katarína 3 km Bibus športujeme 19.04.2019
198 Sládeček Adam 3 km Bibus športujeme 19.04.2019
197 Csölle Anita 7 km TopRun Topoľníky-Nyárasd 02.05.2019
196 Vas Csilla 3 km 03.05.2019
195 Pataky Gyula 7 km 09.05.2019
194 Taricsová Kristína 3 km NZBK 05.05.2019
193 Taricsová ml. Kristína 3 km NZBK 05.05.2019
192 Nikker Tamás 7 km 05.05.2019
191 Jozefik Réka 14 km Kamenicna 05.05.2019
190 Jozefik Gábor 14 km Kamenicna 05.05.2019
189 Kotradyová Dorota 7 km 08.05.2019
188 Vargová Miriam 3 km 07.05.2019
187 Skokanová Monika 7 km 07.05.2019
186 Lukács Zoltán 3 km 07.05.2019
185 Bitter Tamás 7 km WADO 07.05.2019
184 Vozárik David 14 km 05.05.2019
183 Vozáriková Zuzana 7 km 05.05.2019
182 Bíró Blažej 7 km Birorun 22.04.2019
181 Oláh Tímea 3 km 26.04.2019
180 Szabó Éva 7 km TopRun Topoľníky-Nyárasd 02.05.2019
177 Hugyivar Imre 7 km NZBK 06.05.2019
176 Hanuliakova Renáta 7 km TopRun Topoľníky-Nyárasd 02.05.2019
175 Zsidó Krisztina 3 km 06.05.2019
174 Fordos Tomas 3 km 06.05.2019
173 Rózsa Szilvia 14 km TopRun Topoľníky-Nyárasd 02.05.2019
172 Gútai Emese 7 km TopRun Topoľníky-Nyárasd 02.05.2019
171 Póda Roland 7 km 06.05.2019
170 Gacsal Barnabás 3 km 02.05.2019
169 Gacsal Ákos 3 km 02.05.2019
168 Gacsal Ladislav 3 km 02.05.2019
167 Lelkes József 14 km TopRun Topoľníky-Nyárasd 02.05.2019
166 Németh Barbara 3 km 29.04.2019
165 Németh Gabriella 3 km 29.04.2019
164 Harcsa Regina 7 km 01.05.2019
163 Lesko Rene 7 km NZBK 03.05.2019
162 Mahorová Emma 3 km 24.04.2019
161 Szigeti Flóra 3 km 05.05.2019
160 Dvorák Tamás 7 km 18.04.2019
159 Harcsa Simona 3 km 29.04.2019
158 Takacs Nora 7 km 03.05.2019
157 Csölle Melinda 14 km TopRun Topoľníky-Nyárasd 02.05.2019
156 Fehérová Csilla 3 km 23.04.2019
155 Déžiová Erika 7 km 02.05.2019
154 Nagyová Éva 7 km TopRun Topoľníky-Nyárasd 02.05.2019
152 Csölle Katalin 7 km TopRun Topoľníky-Nyárasd 02.05.2019
150 Czíferi Róbert 7 km TopRun Topoľníky-Nyárasd 02.05.2019
149 Czíferi Bálint 7 km TopRun Topoľníky-Nyárasd 02.05.2019
148 Ištvánik Norbert 7 km 02.05.2019
147 Kováč Szilárd 7 km 05.05.2019
146 Tárnokovová Viktória 14 km 02.05.2019
145 Krajňák Roman 14 km 02.05.2019
144 Palusková Viktória 3 km 23.04.2019
143 Kelemen Annamária 3 km Furbify 02.05.2019
142 Kelemen Kristián 7 km Furbify 02.05.2019
141 Csizmadia Denisa 3 km 19.04.2019
140 Pikor Peter 7 km 02.05.2019
139 Tóth Tibor 3 km 02.05.2019
138 Csente Sebastian 7 km 01.05.2019
137 Gubica Zoltan 7 km 01.05.2019
136 Beke Korber Anita 7 km 24.04.2019
135 Nagy Fanni 3 km 01.05.2019
134 Juhos Erika 3 km 02.05.2019
133 Molnár Roman 14 km Fraštacký TOURisti 02.05.2019
132 Deák Márti 3 km 29.04.2019
131 Őszi Attila 3 km 29.04.2019
130 Mihalek Patrik 3 km 18.04.2019
129 Kiss Reka 3 km 01.05.2019
128 Kiss Barbara 3 km 01.05.2019
127 Kiss Robert 3 km 01.05.2019
126 Kiss Beata 3 km 01.05.2019
125 Csizmadia Ádám 7 km Fit-world 28.04.2019
124 Jancsó Tomás 7 km 24.04.2019
123 Lukáčiková Gálová Lucia 3 km 27.04.2019
122 Adamek Dominik 3 km 01.05.2019
121 Čuvarová Angelika 3 km 01.05.2019
120 Čuvarová Angelika 3 km 01.05.2019
119 Kovács Dávid 7 km 30.04.2019
118 Lévay Annamária 3 km SAI Komárom 30.04.2019
117 Molnár Angelika 3 km SAI Komárom 30.04.2019
116 Varga Nóra 3 km SAI Komárom 30.04.2019
115 Szelleová Tünde 3 km 18.04.2019
114 Baková Soňa 7 km 22.04.2019
113 Cibor Gábor 14 km 28.04.2019
112 Mezei Tünde 7 km 29.04.2019
111 Tánczos Tibor 3 km G-Team 25.04.2019
110 Nagy Rebeka 3 km 29.04.2019
109 Tánczos Laura 3 km 27.04.2019
108 Lucia Lénárt 7 km Insanity Team 29.04.2019
107 Végh Csilla 7 km Insanity Team 23.04.2019
106 Gyurkovicsová Erika 7 km TopTun Topolniky 26.04.2019
105 Czirók Patrik 3 km G-Team 18.04.2019
104 Csóks Renáta 3 km 25.04.2019
103 Finta Viktória 7 km 20.04.2019
102 Finta Zoltán 7 km 20.04.2019
101 Fodor Marianna 3 km 24.04.2019
100 Liptay Ivan 7 km Nitra 25.04.2019
99 Szabo Attila 3 km 28.04.2019
98 Borsányiová Antónia 7 km 26.04.2019
97 Matus Tibor 14 km 21.04.2019
96 Havettová Angelika 7 km 27.04.2019
95 Mogrovics Zsuzsi 7 km 18.04.2019
94 Dvorák Péter 14 km 18.04.2019
93 Dvorák Tamás 7 km 18.04.2019
92 Dvorák Hajnalka 7 km 18.04.2019
91 Ruhás Sándor 7 km 18.04.2019
90 Wornath Dániel 14 km 23.04.2019
89 Rigóová Katarína 7 km 26.04.2019
88 Hajnovič Luboš 7 km 26.04.2019
87 Mihajlovičová Zuzana 7 km 18.04.2019
86 Horváth Zsolt 7 km 25.04.2019
85 Annamária Fekete 14 km 24.04.2019
84 Kocsis Norbert 7 km 25.04.2019
83 Domonkos Alexander 7 km 21.04.2019
82 Šesták Peter 14 km 25.04.2019
81 Plandorová Katarína 7 km Polygym team Nitra 24.04.2019
80 Plandora Janko 3 km Polygym team Nitra 24.04.2019
79 Brenkušová Marta 3 km G-Team 25.04.2019
78 Oroszi Jozef 14 km 20.04.2019
77 Plandora Samko 3 km Polygym team Nitra 24.04.2019
76 Both Márta 14 km 23.04.2019
75 Both Tibor 7 km 23.04.2019
74 Balogh Zsolt 3 km 19.04.2019
73 Hodosi Réka 3 km 19.04.2019
72 Nagyová Ágnes 3 km 19.04.2019
71 Knirs Imre 3 km 24.04.2019
70 Lőrincz László 3 km 18.04.2019
69 Lőrincz Karolina 3 km 20.04.2019
68 Bazsó Judit 7 km 21.04.2019
67 Mikolai Attila 7 km 24.04.2019
66 Árvai Renáta 3 km Helios Spes 24.04.2019
65 Árvai Tamás 3 km Helios Spes 24.04.2019
64 Árvai Kristóf 3 km Helios Spes 24.04.2019
63 Fazekas Lili 3 km 24.04.2019
62 Fazekas Monika 3 km 24.04.2019
61 Varga Zoltan 7 km 24.04.2019
60 Marcinkó Adrián 7 km WADO 23.04.2019
59 Gálová Marianna 14 km 23.04.2019
58 Lajos Péter 7 km 22.04.2019
57 Segéňová Dana 7 km 22.04.2019
56 Antonyova Michaela 7 km 19.04.2019
55 Marosi Peter 14 km STG DOLNÉ SALIBY 23.04.2019
54 Nagy Zalán 7 km 23.04.2019
53 Hamran Tímea 7 km 19.04.2019
52 Ösziová Brigita 7 km 23.04.2019
51 Navrátil Krisztina 3 km G-Team 23.04.2019
50 Lubuški Mária 7 km 18.04.2019
49 Strbova Slavomira 7 km 22.04.2019
48 Szűcs Marián 7 km 22.04.2019
47 Lelkes Tamás 3 km 23.04.2019
46 Lelkes Monika 3 km 23.04.2019
45 Mituchovičová Zuzana 7 km 22.04.2019
44 Juhász Gábor 14 km DUNARADVÁNY 21.04.2019
43 Romada János 14 km 19.04.2019
42 Vörös Róbert 14 km Insanity Team 19.04.2019
41 Nagy Regina 7 km 18.04.2019
40 Vajda Kitti 7 km 21.04.2019
39 Illés Zsolt 14 km Nagymegyeri Futóklub 18.04.2019
38 Csicsay Orsolya 7 km 18.04.2019
37 Csölle Zsolt 7 km 18.04.2019
36 Fucsek Erika 7 km 18.04.2019
35 Szokol Tamás 7 km 18.04.2019
34 Somogyi Márta 7 km 21.04.2019
33 Pogány Krisztián 14 km 22.04.2019
32 michelova petra 7 km 21.04.2019
31 Molnár Niki 3 km 21.04.2019
30 Pisar Matus 14 km 20.04.2019
29 Janák Béla 14 km 18.04.2019
28 Janák Dominik 3 km 18.04.2019
27 Mèszàros Zoltàn 14 km 18.04.2019
26 Magyar Frederika 7 km 18.04.2019
25 Vavrová Martina 3 km 18.04.2019
24 Czibor Zsolt 14 km Kyō dai 22.04.2019
23 Misak Bela 14 km 18.04.2019
22 Mátyus Zsófia 3 km 18.04.2019
21 Pálfy Attila 3 km G-Team 19.04.2019
20 ILKA Robert 7 km 18.04.2019
19 Quivet Julien 14 km 18.04.2019
18 ILKA Bence 7 km 18.04.2019
17 Szlatká Eva 7 km 18.04.2019
16 Gore Monika 7 km NZBK 18.04.2019
15 Illés Zoltán 7 km 18.04.2019
14 Mente Vasi Petra 3 km 18.04.2019
13 Horváthová Barbara 7 km 18.04.2019
12 Puzsér Csaba 7 km 18.04.2019
11 Pastorková Mgr.Irena 3 km #CAPOEIRISTA 18.04.2019
10 Gàbovics Kàlmàn 7 km 18.04.2019
9 Varga Zoltán 3 km G-Team 18.04.2019
8 Horváth Ladislav 7 km 18.04.2019
7 Jancsár Viktória 7 km 20.04.2019
6 Marosi Emese 7 km 20.04.2019
5 Farkas Eva 7 km 18.04.2019
4 Kovács Dénes 3 km G-Team 18.04.2019
3 Gáspár Norbert 3 km Kard Rendje Révkomárom 18.04.2019
2 Németh Róbert 3 km 18.04.2019
1 Bilicz František 3 km #CAPOEIRISTA 18.04.2019

V prípade chybných údajov nám napíš na info(zavináč)dgsprint.eu